Pemutus Sirkuit Miniatur Mcb Kapasitas Pegat Luhur CMTB1-63H 4P
Rincian Produk
Pemutus sirkuit miniatur CMTB1-63 tiasa ngajagi arus tina korsleting sareng kaleuwihan beban, ogé tiasa dianggo salaku transfer sareng konvérsi sistem daya anu jarang. Pemutus sirkuit miniatur mangrupikeun komponén penting tina sistem listrik naon waé, nyayogikeun panyalindungan anu tiasa dipercaya tina bahaya listrik sareng mastikeun operasi sirkuit sareng alat listrik anu aman sareng efisien.
| Ngaran produk | MCB Pemutus Sirkuit Miniatur |
| Modél NO. | CMTB1-63 4P |
| Standar | IEC60898-1 |
| Sertipikat | CE |
| Arus anu dipeunteun Dina (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Urang Polandia | 4P |
| Tegangan anu dipeunteun Ue (V) | 400/415V |
| Frékuénsi anu dipeunteun | AC 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit pondok anu dipeunteun Icn | 6000A |
| Tegangan tahan impuls anu dipeunteun Uimp | 4000V |
| Suhu lingkungan | -20℃~+40℃ |
| Jenis pelepasan instan | CD |
| Warna | bodas sareng kulawu |
| Layanan | OEM & ODM |
Urang Polandia
Aplikasi
Pemutus sirkuit Miniatur MCB profésional & seueur dianggo dina wangunan, tempat tinggal, aplikasi industri, transmisi daya listrik.
Kauntungan
1. Panangtayungan sirkuit tina arus sirkuit pondok
2. Panangtayungan sirkuit ngalawan arus kaleuleuwihan
3. Kapasitas pegat anu luhur
4. Desain anu saé sareng gampang dipasang
Anu sanésna
Bungkusan
3 pcs per kotak jero, 60 pcs per kotak luar.
Diménsi per kotak luar: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Tanya Jawab
Mutai mumpuni ku sertipikat sistem manajemen ISO 9001, ISO14001, sareng produkna lulus sertipikat CCC, CE, CB ... jsb.
Pasar Utama
Produk ieu disambut ku konsumén, khususna di Wétan Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amérika Kidul, Pasar Rusia.
1. Produk utama: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kontaktor... jsb.
2. Ranté industri réngsé ti produksi komponén dugi ka perakitan produk lengkep, uji coba sareng dina kontrol rutin.
3. Kalayan sertipikat sistem manajemen ISO 9001, ISO14001, produkna mumpuni ku sertipikat internasional CCC, CE, CB.
4. Tim téknis profésional, tiasa nyayogikeun jasa OEM sareng ODM, tiasa nyayogikeun harga anu kompetitif.
5. Waktos pangiriman gancang sareng layanan purna jual anu saé.
Telepon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













