Pemutus Sirkuit anu Dioperasikeun ku Arus Residual MUTAI CMTB1LE-63 4P RCBO
Rincian Produk
Pemutus Sirkuit anu Dioperasikeun ku Arus Sésa CMTB1LE-63 tiasa ngajagi jalma sareng listrik tina sengatan listrik, korsleting, gangguan kaleuwihan beban. RCBO utamina dianggo dina gedong komérsial sareng padumukan,
Éta saluyu sareng standar IEC61009-1.
| Ngaran produk | Pemutus Sirkuit anu Dioperasikeun ku Arus Sisa |
| Modél No. | CMTB1LE-63 4P |
| Standar | IEC61009-1 |
| Arus anu dipeunteun Dina (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Urang Polandia | 4P |
| Tegangan anu dipeunteun Ue (V) | 400V |
| Frékuénsi anu dipeunteun | AC 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit pondok anu dipeunteun Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tegangan tahan impuls anu dipeunteun Uimp | 4000V |
| Suhu lingkungan | -20℃~+40℃ |
| Jenis pelepasan instan | C atanapi D |
| Arus operasi sésa anu dipeunteun Dina | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurva
Garis besar sareng dimensi pamasangan (mm)
Kauntungan
1. Protéksi arus sirkuit pondok sareng arus kaleuwihan
2. Panangtayungan tina kejutan listrik: Pemutus sirkuit arus sésa ngadeteksi sareng ngeureunkeun gangguan listrik anu disababkeun ku bocor arus ka taneuh, nyegah kejutan listrik sareng sengatan listrik.
3. Waktos réspon gancang: Pemutus sirkuit ieu dirancang pikeun gancang tilep, seringna dina sepersekian detik, nalika aya gangguan listrik anu kadeteksi.
Urang Polandia
Aplikasi
Pemutus sirkuit Miniatur MCB profésional & seueur dianggo dina wangunan, tempat tinggal, aplikasi industri, transmisi daya listrik.
Anu sanésna
Bungkusan
1 pcs per kotak jero, 20 pcs per kotak luar.
Diménsi per kotak luar: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Pasar Utama
MUTAI Electric museurkeun kana ngalayanan pasar di Wétan Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amérika Kidul, sareng Rusia... jsb.
Naha milih kami
Telepon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












