Pemutus Sirkuit Miniatur MCB CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC pikeun PV surya
Rincian Produk
Pemutus sirkuit miniatur MCB DC CMTB1-63 gaduh fungsi pikeun ngajagi alat-alat listrik sareng alat-alat beban sanésna tina beban anu kaleuleuwihi sareng masalah sirkuit pondok, ogé tiasa ngajagi kaamanan sirkuit. Kaseueuran MCB DC nganggo sababaraha sistem arus searah sapertos énergi énggal, PV surya, jsb. Kaayaan tegangan MCB DC umumna ti DC 12V-1000V, sareng arus anu dipeunteun tiasa dugi ka 63A.
| Standar | IEC/EN 60947-2 |
| Arus anu dipeunteun Dina (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Urang Polandia | 1P |
| Tegangan anu dipeunteun Ue (V) | 250V |
| Frékuénsi anu dipeunteun | 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit pondok anu dipeunteun Icn | 6000A |
| Suhu lingkungan | -20℃~+70℃ |
| Jenis kurva | C |
| Tingkat polusi | 3 |
| Jangkungna | ≤ 2000m |
| Kapasitas kabel maksimum | 25 m㎡ |
| Pamasangan | Rel DIN 35mm |
| Jenis garis anu asup | Luhur |
Kauntungan
1. Lindungi alat tina arus hubung singkat sareng arus kelebihan beban.
2. Ukuran Kompak: MCB DC dirancang supados kompak sareng ngahémat rohangan, janten idéal pikeun dianggo dina panel sareng peralatan listrik alit.
3. Gampang Dipasang: MCB DC dirancang pikeun gampang dipasang sareng tiasa dipasang dina rel DIN atanapi langsung kana panel.
Urang Polandia
Aplikasi
Pemutus sirkuit Miniatur MCB DC seueur dianggo dina sababaraha sistem arus searah sapertos énergi énggal, PV surya, jsb.
Anu sanésna
Bungkusan
12 pcs per kotak jero, 240 pcs per kotak luar.
Diménsi per kotak luar: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Tanya Jawab
Kalayan sertipikat sistem manajemen ISO 9001, ISO14001, sareng produkna mumpuni ku sertipikat internasional CCC, CE, CB.
Pasar Utama
MUTAI Electric fokus kana Pasar Wétan Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amérika Kidul, Rusia.
Naha milih kami
Telepon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









