Pemutus Sirkuit Miniatur MCB Mutai CMTB1-63 3P
Rincian Produk
Pemutus sirkuit miniatur CMTB1-63 tiasa ngajagi alat tina korsleting sareng kaleuwihan beban, éta ogé tiasa dianggo pikeun transfer sareng konversi sistem daya anu jarang. MCB ieu strukturna canggih, kinerjana tiasa diandalkeun, kapasitas pegatna luhur, penampilanana elegan jsb. Cangkang sareng bagian-bagianna didamel tina bahan anu nawiskeun résistansi dampak sareng sipat tahan seuneu anu kuat.
| Ngaran produk | Pemutus Sirkuit Miniatur MCB |
| Modél NO. | CMTB1-63 3P |
| Standar | IEC60898-1 |
| Sertipikat | CE |
| Arus anu dipeunteun Dina (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Urang Polandia | 3P |
| Tegangan anu dipeunteun Ue (V) | 400/415V |
| Frékuénsi anu dipeunteun | AC 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit pondok anu dipeunteun Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tegangan tahan impuls anu dipeunteun Uimp | 4000V |
| Suhu lingkungan | -20℃~+40℃ |
| Jenis pelepasan instan | CD |
| Warna | Bodas + beureum |
| Layanan | OEM & ODM |
Kurva
Urang Polandia
Kauntungan
1. Kalayan ukuran anu alit sareng kompak, gampang dipasang
2. Fitur arus pondok, kaleuwihan beban, kapasitas pegat anu luhur
3. tiasa masihan panyalindungan anu tiasa dipercaya tina gangguan listrik, sareng parantos diuji pikeun nyumponan standar kaamanan internasional.
Aplikasi
Produk MCB loba dipaké dina wangunan, tempat tinggal, aplikasi industri, transmisi daya listrik.
Anu sanésna
Bungkusan
4 pcs per kotak jero, 60 pcs per kotak luar.
Diménsi per kotak luar: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Pasar Utama
Wétan Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amérika Kidul, Pasar Rusia.
Naha milih kami
Telepon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













