Pemutus Sirkuit Miniatur Mcb Kurva C Mutai CMTB1-63 4P
Rincian Produk
Pemutus sirkuit miniatur CMTB1-63 nawiskeun panyalindungan tina sirkuit pondok sareng kaleuwihan beban, sareng ogé tiasa dianggo pikeun transfer sareng konvérsi sistem daya anu jarang. Kalayan desain struktural anu canggih, kinerja anu tiasa dipercaya, kapasitas pegat anu luhur, sareng penampilan anu elegan, MCB mangrupikeun produk kualitas luhur. Cangkang sareng bagian-bagianna didamel tina bahan anu tahan dampak anu kuat sareng sipat tahan seuneu.
| Ngaran produk | MCB |
| Modél NO. | CMTB1-63 4P |
| Standar | IEC60898-1 |
| Sertipikat | CE |
| Arus anu dipeunteun Dina (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Urang Polandia | 4P |
| Tegangan anu dipeunteun Ue (V) | 400/415V |
| Frékuénsi anu dipeunteun | AC 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit pondok anu dipeunteun Icn | 3000A/4500A |
| Tegangan tahan impuls anu dipeunteun Uimp | 4000V |
| Suhu lingkungan | -20℃~+40℃ |
| Jenis pelepasan instan | C |
| Warna | Bodas + beureum |
| Layanan | OEM & ODM |
Kurva
Urang Polandia
Kauntungan
1. Protéksi sirkuit ngalawan arus hubung singkat
2. Panangtayungan sirkuit ngalawan arus kaleuleuwihan
3. Desain anu saé sareng gampang dipasang
Aplikasi
MCB loba dipaké dina wangunan, tempat tinggal, aplikasi industri, transmisi daya listrik... jsb.
Anu sanésna
Bungkusan
3 pcs per kotak jero, 60 pcs per kotak luar.
Diménsi per kotak luar: 22 * 8,2 * 8 cm
Pasar Utama
Wétan Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amérika Kidul, Pasar Rusia... jsb.
Tanya Jawab
MCB parantos disertifikasi ku sertipikat internasional sapertos CCC, CE, sareng CB, sareng didukung ku sertipikat sistem manajemen ISO 9001 sareng ISO 14001.
Naha milih kami
Telepon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













