Pemutus Sirkuit Miniatur Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb
Rincian Produk
Pemutus sirkuit miniatur CMTB1-63 nawiskeun panyalindungan tina sirkuit pondok sareng kaleuwihan beban, sareng ogé tiasa dianggo pikeun transfer sareng konvérsi sistem daya anu jarang. MCB ngagaduhan desain struktural anu canggih, kinerja anu tiasa dipercaya, kapasitas pegat anu luhur, sareng penampilan anu elegan. Cangkang sareng bagian-bagianna didamel tina bahan anu tahan dampak anu kuat sareng sipat tahan seuneu.
MCB ieu dirancang pikeun minuhan standar IEC/EN60898-1 sareng tiasa dianggo dina sistem AC 50/60Hz kalayan peringkat tegangan 230V/240V/400V/415V. MCB ieu ngagaduhan arus maksimum 63A sareng cocog pikeun aplikasi anu meryogikeun arus anu langkung handap tibatan wates ieu.
| Ngaran produk | MCB |
| Modél NO. | CMTB1-63 2P |
| Standar | IEC60898-1 |
| Sertipikat | CE |
| Arus anu dipeunteun Dina (A) | 1A-63A |
| Urang Polandia | 2P |
| Tegangan anu dipeunteun Ue (V) | 400/415V |
| Frékuénsi anu dipeunteun | AC 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit pondok anu dipeunteun Icn | 3000A/4500A |
| Tegangan tahan impuls anu dipeunteun Uimp | 4000V |
| Suhu lingkungan | -20℃~+40℃ |
| Jenis pelepasan instan | C |
| Warna | Bodas |
| Layanan | OEM sareng ODM |
Kurva
Urang Polandia
Kauntungan
1. Panangtayungan sirkuit tina arus sirkuit pondok
2. Panangtayungan sirkuit ngalawan arus kaleuleuwihan
3. Desain anu saé sareng gampang dipasang
Aplikasi
Pemutus sirkuit Miniatur MCB profésional & seueur dianggo dina wangunan, tempat tinggal, aplikasi industri, transmisi daya listrik.
Anu sanésna
Bungkusan
6 pcs per kotak jero, 120 pcs per kotak luar.
Diménsi per kotak luar: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Pasar Utama
Pasar utama urang aya di daérah sapertos Wétan Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amérika Kidul, Pasar Rusia... jsb.
Naha milih kami
Telepon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













