Pemutus Sirkuit Miniatur MCB CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A
Rincian Produk
Pemutus sirkuit miniatur CMTB1-63 ngagaduhan fungsi panyalindungan sirkuit pondok sareng beban berlebih, ogé tiasa dianggo salaku transfer sareng konversi sistem daya anu jarang. MCB ngagaduhan fitur struktur anu canggih, kinerja anu tiasa diandalkeun, kapasitas putus anu luhur, penampilan anu elegan jsb. Cangkang sareng bagianna didamel tina bahan anu tahan banting, fitur tahan seuneu anu kuat.
| Ngaran produk | MCB |
| Modél NO. | CMTB1-63 1P |
| Standar | IEC60898-1 |
| Sertipikat | CE |
| Arus anu dipeunteun Dina (A) | 1-63A |
| Urang Polandia | 1P |
| Tegangan anu dipeunteun Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Frékuénsi anu dipeunteun | AC 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit pondok anu dipeunteun Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tegangan tahan impuls anu dipeunteun Uimp | 4000V |
| Suhu lingkungan | -20℃~+40℃ |
| Jenis pelepasan instan | Tipe C atanapi tipe D |
| Warna | Bodas |
| Layanan | OEM sareng ODM |
Kurva
Urang Polandia
Kauntungan
1. Panangtayungan sirkuit tina arus sirkuit pondok
2. Panangtayungan sirkuit ngalawan arus kaleuleuwihan
3. Desain anu saé sareng gampang dipasang
Aplikasi
Pemutus sirkuit Miniatur MCB seueur dianggo dina wangunan, tempat tinggal, aplikasi industri, transmisi daya listrik... jsb.
Anu sanésna
Bungkusan
12 pcs per kotak jero, 240 pcs per kotak luar.
Diménsi per kotak luar: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Pasar Utama
Wétan Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amérika Kidul, Pasar Rusia... jsb.
Naha milih kami
Telepon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













