Pemutus Sirkuit Miniatur MCB Surya CMTB1-63DC 4P DC
Rincian Produk
Pemutus sirkuit miniatur MCB DC CMTB1-63 tiasa ngajagi alat-alat listrik sareng alat-alat beban sanésna tina masalah beban berlebih sareng sirkuit pondok, sareng ngajagi kaamanan sirkuit. Kaseueuran MCB DC nganggo sababaraha sistem arus searah sapertos énergi énggal, PV surya, jsb. Kaayaan tegangan MCB DC umumna ti DC 12V-1000V, sareng arus anu dipeunteun tiasa dugi ka 63A.
| Standar | IEC/EN 60947-2 |
| Arus anu dipeunteun Dina (A) | 1A - 63A |
| Urang Polandia | 4P |
| Tegangan anu dipeunteun Ue (V) | 1000V |
| Frékuénsi anu dipeunteun | 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit pondok anu dipeunteun Icn | 6000A |
| Suhu lingkungan | -20℃~+70℃ |
| Jenis kurva | C |
| Tingkat polusi | 3 |
| Jangkungna | ≤ 2000m |
| Kapasitas kabel maksimum | 25 m㎡ |
| Pamasangan | Rel DIN 35mm |
| Jenis garis anu asup | Luhur |
Kauntungan
1. Panangtayungan sirkuit tina arus sirkuit pondok
2. Panangtayungan sirkuit ngalawan arus kaleuleuwihan
3. Kapasitas pegat anu luhur
4. Desain anu saé sareng gampang dipasang
Urang Polandia
Aplikasi
MCB DC Miniature circuit breaker MCB loba dipaké dina sababaraha sistem arus searah kawas énergi anyar, PV surya, jsb.
Anu sanésna
Bungkusan
3 pcs per kotak jero, 60 pcs per kotak luar.
Diménsi per kotak luar: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Tanya Jawab
Kalayan sertipikat sistem manajemen ISO 9001, ISO14001, produkna mumpuni ku sertipikat internasional CCC, CE, CB.
Pasar Utama
MUTAI Electric fokus kana Pasar Wétan Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amérika Kidul, Rusia.
Naha milih kami
Telepon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








