Pemutus Sirkuit Miniatur MCB Surya CMTB1-63DC 3P DC
Rincian Produk
Pemutus sirkuit miniatur MCB DC CMTB1-63 sayogi dina rupa-rupa ukuran sareng peringkat, sareng tiasa dianggo dina rupa-rupa aplikasi, kalebet sistem tenaga surya, sistem cadangan batré, sistem kelautan sareng otomotif, sareng mesin industri.
Kaayaan tegangan MCB DC umumna ti DC 12V-1000V, sareng arus anu dipeunteun tiasa dugi ka 63A.
| Standar | IEC/EN 60947-2 |
| Arus anu dipeunteun Dina (A) | 1A-63A |
| Urang Polandia | 3 |
| Tegangan anu dipeunteun Ue (V) | 750V |
| Frékuénsi anu dipeunteun | 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit pondok anu dipeunteun Icn | 6000A |
| Suhu lingkungan | -20℃~+70℃ |
| Jenis kurva | C |
| Tingkat polusi | 3 |
| Jangkungna | ≤ 2000m |
| Kapasitas kabel maksimum | 25 m㎡ |
| Pamasangan | Rel DIN 35mm |
| Jenis garis anu asup | Luhur |
Kauntungan
1. Protéksi Ngalawan Kaleuwihan Beban sareng Hubungan Pendek
2. Ciri-ciri Tripping: MCB DC gaduh ciri tripping anu béda dibandingkeun sareng MCB AC kusabab sifat tegangan DC anu béda.
3. Rating Tegangan: MCB DC gaduh rating tegangan khusus pikeun sirkuit DC, biasana ti 12V dugi ka 1000V DC.
4. Gangguan Busur Listrik: MCB DC dirancang pikeun ngaganggu busur listrik DC, anu kalakuanana béda ti busur listrik AC.
Urang Polandia
Aplikasi
Pemutus sirkuit Miniatur MCB DC seueur dianggo dina sababaraha sistem arus searah, sapertos énergi énggal, PV surya, pembangkit listrik sareng fasilitas industri ... jsb.
Anu sanésna
Bungkusan
4 pcs per kotak jero, 80 pcs per kotak luar.
Diménsi per kotak luar: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Tanya Jawab
Kalayan sertipikat sistem manajemen ISO 9001, ISO14001, produkna mumpuni ku sertipikat internasional CCC, CE, CB.
Pasar Utama
MUTAI Electric fokus kana Pasar Wétan Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amérika Kidul, Rusia.
Naha milih kami
Telepon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











