Pemutus Sirkuit Miniatur MCB CMTB1-63DC 2P DC
Rincian Produk
Pemutus sirkuit miniatur MCB DC CMTB1-63 tiasa ngajagi alat listrik sareng alat beban sanésna tina masalah beban berlebih sareng sirkuit pondok, sareng ngajagi kaamanan sirkuit. Kaseueuran MCB DC nganggo sababaraha sistem arus searah sapertos sistem tenaga surya, sistem cadangan batré, énergi énggal, jsb.
Pemutus sirkuit miniatur DC mangrupikeun solusi anu tiasa dipercaya sareng hemat biaya pikeun ngajagi sirkuit DC tina gangguan listrik, sareng ukuranana anu ringkes, trip anu gancang, sareng kapasitas pegatna anu luhur ngajantenkeun pilihan anu populér dina rupa-rupa aplikasi.
Kaayaan tegangan MCB DC umumna ti DC 12V-1000V, sareng arus anu dipeunteun tiasa dugi ka 63A.
| Standar | IEC/EN 60947-2 |
| Arus anu dipeunteun Dina (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Urang Polandia | 2P |
| Tegangan anu dipeunteun Ue (V) | 500V |
| Frékuénsi anu dipeunteun | 50/60Hz |
| Kapasitas sirkuit pondok anu dipeunteun Icn | 6000A |
| Suhu lingkungan | -20℃~+70℃ |
| Jenis kurva | C |
| Tingkat polusi | 3 |
| Jangkungna | ≤ 2000m |
| Kapasitas kabel maksimum | 25 m㎡ |
| Pamasangan | Rel DIN 35mm |
| Jenis garis anu asup | Luhur |
Kauntungan
1. Gancang Tripping: MCB DC dirancang pikeun gancang trip upami aya gangguan listrik, anu ngabantosan nyegah karusakan kana peralatan sareng kabel.
2. Kapasitas Pegat Anu Luhur: MCB DC sayogi dina rupa-rupa kapasitas pegat, anu hartosna aranjeunna tiasa nanganan arus tingkat luhur tanpa trip.
3. Kinerja Anu Bisa Diandelkeun: MCB DC dirancang pikeun nyayogikeun kinerja anu tiasa diandelkeun sareng konsisten salami umur layanan anu panjang, anu ngabantosan ngirangan biaya perawatan sareng panggantian.
4. Gampang Dipasang: MCB DC dirancang pikeun gampang dipasang sareng tiasa dipasang dina rel DIN atanapi langsung kana panel.
Urang Polandia
Aplikasi
MCB DC Miniature circuit breaker MCB loba dipaké dina sababaraha sistem arus searah kawas énergi anyar, PV surya, jsb.
Anu sanésna
Bungkusan
6 pcs per kotak jero, 120 pcs per kotak luar.
Diménsi per kotak luar: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Tanya Jawab
Kalayan sertipikat sistem manajemen ISO 9001, ISO14001, produkna mumpuni ku sertipikat internasional CCC, CE, CB.
Pasar Utama
MUTAI Electric fokus kana Pasar Wétan Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amérika Kidul, Rusia.
Naha milih kami
1. Kalayan pangalaman langkung ti 10 taun dina ngahasilkeun produk MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kontaktor... jsb.
2. Ranté industri réngsé ti produksi komponén dugi ka perakitan produk lengkep, uji coba sareng dina kontrol rutin.
3. Kalayan sertipikat sistem manajemen ISO 9001, ISO14001, produkna mumpuni ku sertipikat internasional CCC, CE, CB.
4. Tim téknis profésional, tiasa nyayogikeun jasa OEM sareng ODM, tiasa nyayogikeun harga anu kompetitif.
5. Waktos pangiriman gancang sareng layanan purna jual anu saé.
Telepon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










